Nie jest ze mnie leń

Trening ostry jak mgły cień.

W #hot16challenge2 dwie linijki za mną. Ale liczę, że w tym tygodniu zrobię sixteen i to naprawdę hot, czyli mniej więcej godzinka i ze trzy minuty mocnego, ciągłego. Jeszcze nie wiem, czy zrealizować to jutro, czy może sobie zostawić na piątek/sobotę. No nic, wstanę jutro rano i zobaczę. A potem nominuję Bagińskiego, bo mu brakuje wyzwań na tej kwarantannie i zbiera kilometrowe koronki.

Za mną dwa odcinki ‘The Last Dance’ (piąty i szósty), dwa treningi siłowe i sześć razy bieganko, prawie 78 kilometrów – patrz temat – nie jest ze mnie leń. Jedynie w poniedziałek leżałem w wannie, ale nie mam zdjęć, bo telefon zostawiłem w salonie. Przejdę więc do podsumowania, zaczynając od wtorku:

  • 12 kilometrów, spokojne wejście w tydzień u boku małżonki,
  • Środa była hot! 10 x 500/500. Mocne odcinki w tempie od 3:36 do 3:14 min/km. Długość kroku na mocniejszych odcinkach od 143 do 157 centymetrów. Weszło!,
  • Następnie leśna czternastka – 5:17 min/km & 141 bpm,
  • W piątek myślałem o sześciu, może ośmiu kilometrach, ale spotkałem pana Bagińskiego i się zrobiła bardzo rześka dyszka,
  • Od dyszki również zacząłem weekend, ale na nieco mniejszej intensywności,
  • Tydzień miał się zakończyć standardowym wybieganiem, ale skończyliśmy na piętnastaku i pojechaliśmy odpoczywać na RODOS.

Liczba kroków: 137 920.

Z sześciu jednostek jedna była naprawdę mocna, jedna całkiem, a pozostałe cztery to typowe, spokojne treningi z tętnem maksymalnym do 141 uderzeń serca na minutę.

Szczerze, to bardziej się fizycznie zmęczyłem na RODOS, bo było co robić, ale to pozwoliło mi na dwa dni offline. Ba, dopiero wczoraj popołudniu sobie przypomniałem, że jeszcze nie synchronizowałem zegarka z telefonem po niedzielnym treningu, więc aż co niektórzy moją żonę zaczepiali, podpytując czy biegaliśmy w niedzielę, hehe ;- )

Zdrówka!

PS. Jakieś niusy macie? Jakieś zniżki w sklepach biegowych? Zoom Fly 3 na przecenie? ;- )

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.